KYE Mold Techenology Limited

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

KYE Mould Techenology Limited Kontrola jakości

Im Online Czat teraz
Po pierwsze, po skompletowaniu pierwszej partii produktu z ostatniej partii części bębnów, muszę podziękować za poświęcony czas, wysiłek i dbałość o szczegóły przy tej ostatniej partii części.

—— Bryan

To mój najlepszy wybór do współpracy z KYE, zapewniają nam fajną formę za rozsądną cenę, skuteczną komunikację i dobry czas realizacji.

—— Paweł

QC profilu

Firma KYE zajmuje się produkcją form od ponad 10 lat, a jej celem jest zapewnienie klientom najwyższej jakości w przemyśle.Zapewnienie jakości jest kluczem do sukcesu w przypadku form KYE, a produkty wysokiej jakości / wolne od wad to powód, dla którego KYE cieszy się powracającym interesem z naszej listy zadowolonych klientów.

Nasze laboratorium kontroli jakości jest wyposażone w optyczną współrzędnościową maszynę pomiarową (CMM), projektor, tester twardości Vickersa / Rockwella, tester mgły solnej, itp. Ponadto mamy ścisły proces kontroli jakości i związaną z tym standard badań i testów, stosując metodę statystyczną. podczas procesu i technologii kontroli inżynierii przemysłowej, aby analizować, rozwiązywać i zapobiegać możliwym problemom z jakością

KYE Mould Techenology Limited kontrola jakości 0

Szczegóły kontaktu
KYE Mould Techenology Limited

Osoba kontaktowa: Mr. jeff

Tel: 0086 139 2681 9972

Faks: 86-769-8162-3892

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas