KYE Mold Techenology Limited

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

KYE Mould Techenology Limited Wycieczka po fabryce

Im Online Czat teraz
Po pierwsze, po skompletowaniu pierwszej partii produktu z ostatniej partii części bębnów, muszę podziękować za poświęcony czas, wysiłek i dbałość o szczegóły przy tej ostatniej partii części.

—— Bryan

To mój najlepszy wybór do współpracy z KYE, zapewniają nam fajną formę za rozsądną cenę, skuteczną komunikację i dobry czas realizacji.

—— Paweł

1 2 3 4 5 6 7
KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited
Wiertarka
dział polerowania
warsztat form 2
Wiertarka
Warsztat narzędziowy
warsztat form 1
Maszyna EDM

Wiertarka

dział polerowania

warsztat form 2

Wiertarka

Warsztat narzędziowy

warsztat form 1

Maszyna EDM

1 2 3 4 5
KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited

1 2 3 4 5
KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited

 • Linia produkcyjna

  Kompleksowa obsługa


  Jesteśmy innowacyjny i dynamiczny zespół, który jest w stanie obsłużyć cały projekt od projektowanie, produkcja form i wtórne przetwarzanie, w tym malowanie natryskowe, drukowanie, chromowanie, grawerowanie, montaż, pakowanie itp. oraz kwestia wysyłki.Zajmujemy się nie tylko produkcją form z tworzyw sztucznych, ale także wykonujemy formy odlewnicze i formowanie obróbka elementów,.

   

  Zaawansowane wyposażenie i zręczny personel

   

  Aby zapewnić jakość i spełnić wymagania klienta, posiadamy różne zaawansowane urządzenia, z których większość jest importowana z Japonii, Niemiec i Tajwanu.

  Mamy wrażliwy zespół sprzedaży, który zawsze może szybko reagować na potrzeby rynku i wahania w czasie.Nasz zespół sprzedaży ma nie tylko wyczucie obsługi rynku, alet również uprawiane regularnie z wiedzą techniczną.W ten sposób zespół sprzedaży wie, jak zarządzaćcałego projektu i zaoferować najbardziej efektywny proces dla klientów.

  Aby cały nasz personel był stabilny i dobrze wykształcony, poświęcamy dużo czasu na szkolenie personelu, zwłaszcza inżynierów i techników.Dlatego wszyscy są zawsze biegli w obsłudze zaktualizowanych maszyn i wiedzą, jak zaoszczędzić czas i koszty.

   

  Skuteczna organizacja

   

  KYE zawsze utrzymuje doskonałą jakość, najlepszą obsługę i pierwszeństwo dla klienta jako nasza teoria prowadzenia firmy w wyniku zdobycia dużego rynku międzynarodowego obejmującego USA, Niemcy, Wielką Brytanię, Włochy, Australię, Bliski Wschód, Azję Południowo-Wschodnią i Afrykę Północną itp. My mieć zaawansowane wykrycie ekwipunek i naukowy zarządzanie od administracji, produkcji i kontroli jakości, które zapewniają efektywną organizację całej fabryki.

   

   

                 KYE Mould Techenology Limited linia produkcyjna fabryki 0

   

   

 • OEM / ODM

  Zespół KYE zawsze rozwija się zgodnie z wymaganiami klientów i rynku.Nie tylko ulepszamy naszą technologię, obiekt, ale także ulepszamy nasz zespół poprzez regularne szkolenia.W międzyczasie ulepszenie linii produkcyjnej i warsztatu również pomaga zwiększyć nasze możliwości.

   

  Nasz zręczny personel pracuje z zaawansowanymi urządzeniami ze stabilną techniką, aby spełnić wysokie wymagania jakościowe klienta.Możemy nie tylko pomóc klientowi w radzeniu sobie z projektem za pomocą rysunków 3D OEM, ale także mamy możliwość obsługi skanowania rzeczywistej próbki do części 3D i ulepszania dalszego projektu w oparciu o wymagania klienta.W ten sposób mamy profesjonalny zespół, który nadąża za pomysłem klienta i realizuje projekt produkcji form i formowania za pomocą jednego rozwiązania.

   

  Nasz doświadczony inżynier i inżynier kontroli jakości współpracują z pracownikami na linii produkcyjnej, aby utworzyć sekcję technologiczną i rozwiązać problemy podczas produkcji.Wdrażamy w produkcji system kontroli jakości ISO9001: 2000.Jakość jest the życie jest my Kontynuuj ulepszać produkt jakość, the siła napędowa dla pościgz idealny jakość, wszyscy ludzie z KYE wiedzą, że są odpowiedzialny za jakość i klienta.

   

  Jesteśmy dumni z tego, że zawsze oferujemy klientom formy i produkty o dobrej jakości, z terminem realizacji i skuteczną reakcją. KYE będzie nadal pamiętać o tym, aby służyć naszym klientom.Przedsiębiorstwo nalega na to jakość jest życie, innowacja jest moc, reputacja jest przyszłość!

   


   

   

   

 • R & D

  KYE ma zespół profesjonalnych inżynierów zajmujących się projektowaniem produktów z pełnym doświadczeniem i umiejętnościami projektowymi.TZaprojektowane przez niego produkty spotkały się z dużym uznaniem naszych klientów. TUsługa obejmuje projektowanie produktów, analizę przepływu formy i prototypowanie.

  1.Projekt produktu
  za.Możemy opracowywać nowe produkty na podstawie próbek lub prototypów, stosując inżynierię odwrotną, digitalizację 3D i technologię skanowania laserowego.
  b.Możemy opracować nowe produkty według prostego szkicu i krótkiego opisu, takiego jak funkcja, wymiar itp. Na życzenie klienta udostępniamy model 3D i 2D.
  do.Możemy dołączyć do grupy projektowej klienta.na przykład: podsumuj plan ekonomiczny w celu zaoszczędzenia kosztów. wskaż istniejące problemy projektowe dla produktu, takie jak podcięcie. ostry kąt. trudność w obróbce i tak dalej.

  KYE Mould Techenology Limited linia produkcyjna fabryki 0

  2. Analiza przepływu formy
  Jest to bardzo ważny proces, ponieważ musimy wcześniej zrozumieć możliwość produktu, aby zapobiec niektórym możliwym problemom, takim jak pułapka powietrzna, znak, linia spawania itp., Szczególnie w przypadku dużego produktu, dlatego wprowadzamy zaawansowane oprogramowanie do analizy przepływu formy oraz profesjonalnych inżynierów do stymulowania, analizowania, optymalizacji i sprawdzania poprawności części z tworzyw sztucznych i konstrukcji form. Skutecznie zapobiega potencjalnym problemom, aby zaoszczędzić koszty, kontrolować jakość i zagwarantować czas dostawy.

  KYE Mould Techenology Limited linia produkcyjna fabryki 1

   

  3. tworzenie prototypów

  W przypadku niektórych projektów Prototyp jest procesem nie do uniknięcia. Może pomóc inżynierowi sprawdzić działanie produktu, a także zapobiec niektórym problemom, które powinny wystąpić po wypróbowaniu formy.Aby sprostać wymaganiom, kupiliśmy zaawansowany sprzęt prototypowy i kultywujemy wysoko wykwalifikowaną kadrę do wykonania prototypu na maszynie CNC lub laserowej.W rezultacie może nam pomóc w szybkim dostarczeniu klientom wysokiej jakości prototypów do potwierdzenia.

  4. wtrysk

  Wtrysk od 80 ton do 1600 ton jest w porządku:

  Maszyna do wtrysku Horinzonal

  pionowa maszyna wtryskowa

  Dwukolorowa maszyna rotacyjna

  z wtryskarką wspomaganą powietrzem i robotem

  5.second - Przetwarzanie

  Malowanie natryskowe

  Tampodruk i sitodruk

  Rytownictwo

  Złożenie

   

Szczegóły kontaktu
KYE Mould Techenology Limited

Osoba kontaktowa: Mr. jeff

Tel: 0086 139 2681 9972

Faks: 86-769-8162-3892

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas