KYE Mold Techenology Limited

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

KYE Mould Techenology Limited

Im Online Czat teraz
Po pierwsze, po skompletowaniu pierwszej partii produktu z ostatniej partii części bębnów, muszę podziękować za poświęcony czas, wysiłek i dbałość o szczegóły przy tej ostatniej partii części.

—— Bryan

To mój najlepszy wybór do współpracy z KYE, zapewniają nam fajną formę za rozsądną cenę, skuteczną komunikację i dobry czas realizacji.

—— Paweł

KYE Mould Techenology Limited

KYE Mould Techenology Limited
KYE Mould Techenology Limited
KYE Mould Techenology Limited
KYE Mould Techenology Limited
KYE Mould Techenology Limited
1 2 3 4 5
warsztat formowania Centrum obróbcze CNC Warsztat formowania wtryskowego produkcja i montaż

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki : KYE
Ilość pracowników : 50~80
Coroczne wyprzedaże : 2 Million-3 Million
Rok założenia : 2008
pc Export : 90% - 100%
Firma KYE Mold Technology Limited została założona w 2009 roku, z siedzibą w znanym mieście przemysłowym Chang`An, mieście Dongguan w Chinach, z wygodnym transportem i dynamicznie rozwijającą się gospodarką.Zapewniamy klientom kompleksową obsługę obejmującą projektowanie produktów, produkcję form i powtórne przetwarzanie (malowanie natryskowe, drukowanie, chromowanie, grawerowanie i montaż).
 
KYE to innowacyjny i dynamiczny zespół z 11-letnim doświadczeniem, który jest do Państwa dyspozycji oferując fachową wiedzę, elastyczność i dokładność w zakładanych terminach.Nasze usługi obejmują przemysł motoryzacyjny, elektroniczny, medyczny, precyzyjny, sprzęt AGD , Projektowanie form odlewniczych i produkty gumowe itp. Zakres małych, średnich i dużych rozmiarów.
 
KYE zawsze zachowuje doskonałą jakość, najlepszą obsługę i pierwszeństwo dla klienta jako nasza teoria prowadzenia firmy w wyniku zdobycia dużego rynku międzynarodowego obejmującego USA, Niemcy, Wielką Brytanię, Włochy, Australię, Bliski Wschód, Azję Południowo-Wschodnią i Afrykę Północną itp.
 
 
Zapewnienie jakości jest kluczem do sukcesu w przypadku form KYE, a produkty wysokiej jakości / wolne od wad to powód, dla którego KYE cieszy się powracającym interesem z naszej listy zadowolonych klientów.Używamy precyzyjnych narzędzi pomiarowych i zaawansowanych urządzeń wideo do sprawdzania wszystkich części i procesów od przychodzącego materiału do końcowej kontroli, aby zapewnić, że tylko kwalifikowane produkty zostaną wysłane do naszych klientów.
 
Nasze laboratorium kontroli jakości jest wyposażone w optyczną współrzędnościową maszynę pomiarową (CMM), projektor, tester twardości Vickersa / Rockwella, tester mgły solnej itp. Ponadto posiadamy ścisły proces kontroli jakości i powiązany standard badań i testów, wykorzystując metodę statystyki podczas procesu i technologię kontroli inżynierii przemysłowej do analizy, rozwiązywania i zapobiegania możliwym problemom z jakością.
 

 

  

Szczegóły kontaktu
KYE Mould Techenology Limited

Osoba kontaktowa: Mr. jeff

Tel: 0086 139 2681 9972

Faks: 86-769-8162-3892

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas